Hakkımızda

1999 Yılında ANKARA PANO ( Ferhat ÇİĞDEM ) adı altında Elektrik Panoları ve Tabloları imalatında faaliyete başlamıştır.Konusunda uzman kadrosuyla kaliteli üretimini titizlikle sürdüren firmamız 2006 yılında Çiğdemler Enerji Elektrik Pano San.ve Tic.Ltd.Şti. olarak 1.200 m2 kapalı alanlı fabrikasında imalatına devam etmektedir.

Deneyimli mühendis ve teknik personeli ile uyumlu çalışmayı ilke edinmiş ve CE,TSE ve ISO 9001:2015 Kalite Standardı belgeleri ile imalatlarını başarıyla gerçekleştirerek sektörde söz sahibi haline gelmiştir.

Hassas CNC Punch,CNC Apkant makineleri ve Elektrostatik Toz Boyama Ünitesi ile oluşan makine parkımız sayesinde gerek yurtiçi gerekse yurt dışı projelerinde bir çok başarıya imza atmıştır.

Kalite Politikamız

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine gösterdigimiz özen, onların memnuniyetini ve güvenini sağlayan ve devam ettiren temel unsurdur. Teknolojideki gelişmeler takip edilerek, cihazlarımız sürekli yenilenir. Makine parkımız ve teknik ekiplerimiz, çok sayıda projeyi eş zamanlı yürütebilecek kapasitededir.

Çiğdemler Enerji olarak tüm faaliyetlerinde;

  • Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı,
  • Hizmet içi eğitimleriyle kadrosunu güçlendirmeyi ve teknoloji takipçisi olmayı,
  • Uzman eleman kadrosu ve tedarikçilerle iş ortaklığı içinde bulunmayı,
  • İşçi sağlığı ve iş güvenliğini ön planda tutmayı,
  • Sistemli çalışmayı ve üretim de disiplin sağlamayı,
  • Farklı, güvenilir, gelişime açık ve geleceğe yol alan bir firma olmayı,
Benimser ve amaç edinir.